Hakkımızda

DNZ NAKLİYAT

Biz her zaman ihtiyaçlarınızı ve güvenliğinizi dikkate alırız. Tamamen sigortalı ve hızlı bir ev taşıma hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sunduğumuz Rize evden eve nakliyat hizmeti hızlı, kolay ve tümü sigortası olan eğitimli ve deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilir.

Evden eve ve lojistik taşımacılığında yerinde sayan bir yapıyı reddeden şirketimiz bünyesinde oluşturduğu dinamik çalışma ortamının da katkısı ile taşıma süreçlerini önceden fizibilite ederek meydana gelen dinamizmi aksiyonel açıdan taçlandırmıştır.

DNZ Nakliyat Taşımacılık sektörün’de uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensipleri sayesinde siz değerli müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz birinci temel önceliğimizdir. DNZ  Nakliyat hakkında bilgi vermek gerekir ise; nakliye ve taşımacılık sektörü alanındaki en profesyonel firmalardan biridir. Sektörü ulusal ve uluslararası alanda takip ederek gerekli tedbirleri alır.

VİZYONUMUZ
Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Karadeniz bölgesinde nakliyat sektöründe tüm hizmetleri en iyi şekilde veren firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşterinin bugün ki beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında ve kaliteli bir şekilde karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

 

 

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.